Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte os og høre mere!

Rønne Vineyards adresse er:
Baghuset
Store torvegade 47
3700 Rønne

Carsten & Helle Rønne Samuelsen
Præster
Carsten: 21 18 03 11
Helle: 25 64 64 46
carsten@vineyard.dk
helle@vineyard.dk

Mette-Line Thorskov Hansen
Strategigruppe
Leder af Rønne Vineyards Kongebørn
22 47 53 30
mette-line@vineyard.dk

Kasper Thorskov Hansen
Strategigruppe
Rønne Vineyards FamilieNetværk
Leder af Børnenes Julehjælp – Bornholm
26 21 52 26
Kasper@vineyard.dk

Bolette
Administration
Sjælesorgssamtaler
24 21 36 26 (træffes bedst onsdag kl. 9 – 14)
ronne@vineyard.dk

Gitte Rønne
Søndagsvært
Børnenes Julehjælp – Bornholm
30 42 70 93
gitte.ronne@vineyard.dk

Morten Rønne
Lovsangsleder
24 26 32 42
morten.ronne@vineyard.dk

Anders Hansen
Tech-Support

Betina Mortensen
Køkkenansvarlig

Josephine Stender
Praktikant med fokus på Påskecamp og administration
Assistent i Ung Rø.V.
61 27 14 31
josephine.stender@vineyard.dk

Thomas Richmond
Praktikant med fokus på mission og lederskab
Leder af Ung Rø.V.
42 57 51 71
thomas.richmond@om.org

Mathilde Ryde
Praktikant

Anja Zdyb Lillemæhlum
Rønne Vineyards Kongebørn
Tlf 28898891

Her kan du læse Vineyards persondatapolitik

Go top